- CAFETIME

Przejdź do treści

Menu główne:Szanowni Państwo,

Nasza firma powstała w 2007 r, zajmujemy się instalacją i obsługą automatów do sprzedaży napojów gorących oraz artykułów spożywczych, takich jak: słodycze, przekąski oraz zimne napoje. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej, jakości, a nasze 19 letnie doświadczenie w branży Vendingowej, pozwala nam twierdzić, iż możemy zaproponować każdemu klientowi indywidualne podejście do stworzenia oferty dla asortymentu w maszynie. Posiadamy nowe urządzenia Vendingowe renomowanych Europejskich firm takich jak Necta, Rheavendors oraz Jofemar, jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań naszych Klientów oraz zaproponować każdy rodzaj urządzenia dla Państwa firmy. Od 2012r. jesteśmy autoryzowanym operatorem LAVAZZA Blue Vending. Szukają Państwo firmy, która zapewni 24 godzinny dostęp do automatów sprzedających wraz z pełna obsługą? Proszę dzwonić do nas, zaproponujemy rozwiązanie. Optymalny dobór asortymentu w automatach sprzedających pozwala na zapewnienie różnorodności produktów, których klient chciałby kupić. Zależy nam na długotrwałej współpracy oraz bardzo dobrych relacjach ze wszystkimi kontrahentami, co dla naszej firmy jest priorytetem.

Jako nieliczni posiadamy w swojej ofercie projekt spełniający wymogi zarządzenia 6244/2014, skierowany jest on specjalnie do szkół, oferując w automacie wyłącznie zdrowe przekąski oraz napoje.
Wszystkim swoim Klientom zapewniamy bezpłatną, regularną i częstą dostawę produktów, serwis oraz szybki czas reakcji w przypadku jakichkolwiek awarii.
                       


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego