- CAFETIME

Przejdź do treści

Menu główne:


Naszym Klientom oferujemy różne formy rozliczeń za sprzedane produkty oraz napoje. Każdorazowo na indywidualnym spotkaniu z naszym handlowcem ustalamy asortyment sprzedawany w maszynie w Państwa siedzibie. Gwarantujemy pełną dostępność produktów do automatów, Nasi klienci wraz z z maszyną otrzymują:

- pełne zatowarowanie urządzenia
- opiekę handlowca
- czystość eksploatacji maszyn
- zatowarowanie automatów minimum dwa razy w tygodniu
- szybki oraz profesjonalny serwis
W ramach naszej oferty współpracy proponujemy nowoczesne formy kontroli sprzedaży produktów, w połączeniu z zaawansowanym systemem telemetrii, pozwala nam zaproponować Państwu różne możliwości rozliczeń, są to między innymi:

  • Rozliczenie z Licznika
    (w pełni bezgotówkowy system wydawania napoi, rozliczanych na podstawie liczników nieograniczone spożycie przez użytkownika,     rozliczenie płatności naliczana jest w wyniku mnożenia ceny napoju przez ilość porcji wydanych za dany okres).
  • Rozliczenie Żetonem
    (w tym przypadku istniej możliwość wystawienia faktury VAT za sprzedane żetony po wcześniej ustalonej cenie, bądź każdorazowej zapłaty      gotówką po dostarczeniu żetonów przez pracownika naszej firmy).
  • Rozliczenie Bilonem/Żetonem
    (ten rodzaj współpracy pozwala użytkownikowi oferować część produktów gratis (żetony), jednocześnie pozostawiając możliwość     korzystania z automatu regulując należność bilonem).
  • Rozliczenie Bilonem
    (za każdy produkt zostaje uiszczona zapłata bilonem)
W każdym z proponowanych automatów do gorących napoi, w podstawowym menu nasza firma oferuje:


Ceny produktów ustalane są indywidualnie z każdym zainteresowanym klientem. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, co powoduje, iż zdobywamy zaufanie.
Jeśli nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub email, w celu umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.
Nasza sieć automatów obejmuje takie miasta jak:
- Warszawa
- Ostrów Mazowiecka
- Pułtusk i okolice
- Sokołów Podlaski
- Olsztyn
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego